sklep

Mieszkańcy województwo warmińsko – mazurskiego nie mogą narzekać na brak ofert pracy w zakresie handlu. Ogłoszeń jest bardzo wiele. W tych co ciekawszych można znaleźć dopiski o bardzo wysokim wynagrodzeniu, nawet dla osób, które nie posiadają zbyt dużego doświadczenia w tej branży.

Interesujące są oferty, które dotyczą piastowania funkcji trenera stoisk obsługowych. W zakresie obowiązków osoby obejmującej to stanowisko leży przede wszystkim zapewnienie prawidłowego funkcjonowania konkretnych stoisk. Może to dotyczyć na przykład stoisk takich, gdzie sprzedaje się mięso, wędliny, sery. Często jest to też piekarnia, czy sprzedaż owoców i warzyw.

Taki pracownik musi również szkolić pracowników w zakresie obsługi klienta oraz ekspozycji asortymentu w konkretnych obszarach. Oprócz tego trener nieustannie opracowuje odpowiednie działania i plany naprawcze i sprawuje kontrolę nad ich wykonywaniem. Oczywiście musi również prowadzić szkolenia dla pracowników w świeżo otwieranych placówkach.

Firmy swoim pracownikom często oferują możliwość awansu oraz talony zakupowe na święta. Oprócz tego jest to także praca w przyjaznej atmosferze na podstawie umowy o pracę. Przedsiębiorstwa gwarantują też dofinansowania do kart sportowych oraz wdrożenia i szkolenia rozwojowe. To praca z dużymi perspektywami na przyszłość. Może przypaść do gustu szczególnie osobom, które lubią kontakt z klientem i dużą grupą ludzi. W końcu taka osoba powinna odpowiednio zarządzać podległymi pracownikami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *