specjalista ds wynajmu samochodów

Olsztyn jest sporym miastem, położonym w malowniczym regionie Polski. Wiele osób wyjeżdża z województwa warmińsko – mazurskiego i kieruje się w stronę stolicy. Często te osoby decydują się na ten krok w obawie przed tym, że nie znajdą pracy. Takie decyzje mogą okazać się często podjęte pochopnie. Znaleźliśmy bardzo ciekawą i wyjątkową ofertę pracy właśnie w Olsztynie.

Firma, która jest dostawcą usług wynajmu aut zastępczych bardzo dynamicznie się rozwija i obecnie poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. wynajmu samochodów. Brzmi ciekawie, a czym w rzeczywistości będzie się zajmować pracownik na tym stanowisku? Przede wszystkim wynajmem samochodów w mieście. Kolejnym obowiązkiem takiej osoby będzie pozyskiwanie nowych oraz utrzymywanie relacji ze stałymi klientami przedsiębiorstwa. Specjalista będzie również odpowiedzialny za obsługę klientów w sposób profesjonalny. Dodatkowo będzie musiał dbać o stan techniczny aut, co wiąże się z ciągłym monitorowaniem terminów serwisów oraz przygotowywaniem samochodów do wynajmu. Oprócz tego pracownik będzie zobowiązany do utrzymywania wysokich standardów pracy, które będą zgodne z wartościami etycznymi oraz procedurami obowiązującymi w przedsiębiorstwie.

Co firma oferuje osobie na tym stanowisku? Pełen pakiet wdrożeniowy, na który składają się szkolenia teoretyczne i praktyczne. Oprócz tego system premiowy, który wpływa motywująco na pracownika. Oczywiście narzędzia pracy takie jak samochód, laptop oraz telefon. Do tego dochodzi też możliwość rozwoju zawodowego i swoich kwalifikacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *