oferty pracy w Elblągu

Przeglądając jeden z portali ogłoszeniowych można zobaczyć, że w województwie warmińsko – mazurskim jest do wyboru ponad 900 ofert pracy, z czego prawie 150 ofert znajduje się stricte w mieście Elbląg. Daje to całkiem dobry wynik na tle całego województwa. Warto przyjrzeć się bliżej tym ogłoszeniom.

Jaką pracę można znaleźć w tym mieście? Przykładowo jako doradca klienta, bankier, manager regionu w firmie energetycznej, specjalista ds. marketingu, jako mobilny ekspert finansowy, marketing coordinator, czy też specjalista ds. leasingu. Postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej właśnie tej ostatniej ofercie.

W zakresie obowiązków takiego pracownika leży budowa bazy dostawców samochodów osobowych, ciężarowych oraz dostawczych. Dodatkowo specjalista ds. leasingu powinien budować bazę dostawców maszyn oraz bazę klientów. Jego kolejnym krokiem jest realizacja celów sprzedażowych. Ważne jest również nie tylko przygotowywanie wniosków, ale również realizacji i obsługa umów leasingowych. Pracownik na tym stanowisku powinien też aktywnie uczestniczyć w rozwoju firmy oraz obsługiwać klienta posprzedażowo.

A co dostanie w zamian od firmy? 100% prowizji leasingowej, premię za sprzedaż ubezpieczeń, możliwość ciągłego rozwoju i uczestnictwa w szkoleniach, atrakcyjne wynagrodzenie, które składa się nie tylko z podstawy, ale też z premii. Niestety, ale warunkiem koniecznym jest założenie własnej działalności gospodarczej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *