specjalista ds kadr i płac

W województwie warmińsko – mazurskim szuka się głównie wykwalifikowanych w odpowiedni sposób pracowników. Jedna z firmy w Tczewie, która ma swoje zakłady produkcyjne w takich krajach jak Niemcy, Polska, Francja, Wielka Brytania oraz Stany Zjednoczone, szuka kandydata na stanowisku specjalisty ds. kadr i płac.

Osoba, która zdecyduje się na pracę w tym charakterze będzie zobowiązana do wykonywania następujących obowiązków: naliczania wynagrodzeń oraz tworzenie list płac; sporządzania dokumentacji zgłoszeniowej do ZUS w programie Płatnik; tworzenia dokumentów kadrowych i prowadzenia akt osobowych; rejestracja danych kadrowych w systemie, który jest specjalnie przystosowany do tego typu działań; sporządzania wszelkich raportów, zestawień oraz zaświadczeń; administrowania środkami Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych; prowadzenia dokumentacji zleceniobiorców oraz rozliczania umów zawartych w firmie; uczestnictwa w różnych projektach.

Te czynności zostaną wynagrodzone w odpowiedni sposób, a mianowicie firma oferuje: stabilną oraz pełną wyzwań pracę w firmie produkcyjnej, która rozwija się bardzo dynamicznie; ogromne możliwości rozwoju w przedsiębiorstwie międzynarodowym; wysokie wynagrodzenie, które będzie adekwatne do konkretnych kwalifikacji oferowanych przez kandydata; dodatkowe benefity w postaci świadczenia z ZFŚS, dofinansowania do pakietu medycznego oraz do karty Multisport oraz możliwość uczęszczania na zajęcia z języka angielskiego, które odbywają się w firmie. Ta oferta pracy jest z pewnością bardzo ciekawa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *