przedstawiciel handlowy

Mieszkasz w województwie warmińsko-mazurskim i to właśnie z nim wiążesz swoją przyszłość? W tym rejonie Polski można znaleźć całkiem przyzwoitą pracę. Tylko trzeba dobrze poszukać i być zorientowanym na konkretne cele.

Jeśli widzisz siebie w roli przedstawiciela handlowego – na pewno szybko uporasz się ze znalezieniem pracy. Czego oczekują pracodawcy od kandydatów na to stanowisko? Przede wszystkim jest to realizacja założonych celów sprzedażowych oraz utrzymywanie stałych kontaktów i budowanie pozytywnych relacji z wszystkimi klientami konkretnej firmy. Ważne jest także kreowanie pozytywnego wizerunku firmy. Bez tego się nie obejdzie. Pracownik na tym stanowisku musi raportować swoją dzienną pracę oraz organizować i prowadzić szkolenia dla swoich klientów. To tylko część obowiązków, które stanowią o pracy przedstawiciela handlowego.

Kandydaci na to stanowisku muszą spełnić szereg wymagań, które stawia wobec nich pracodawca. Muszą posiadać wyższe wykształcenie, mieć doświadczenie w branży, podejmować inicjatywę oraz dążyć do osiągnięcia założonych celów. Prawo jazdy kategorii B to podstawa w tym zawodzie. Przedstawiciel handlowy musi też posiadać szereg umiejętności, takich jak na przykład efektywne posługiwanie się technikami sprzedaży, czy prowadzenie skutecznych negocjacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *