przedstawiciel handlowy

Mieszkasz w województwie warmińsko-mazurskim i to właśnie z nim wiążesz swoją przyszłość? W tym rejonie Polski można znaleźć całkiem przyzwoitą pracę. Tylko trzeba dobrze poszukać i być zorientowanym na konkretne cele.

Jeśli widzisz siebie w roli przedstawiciela handlowego – na pewno szybko uporasz się ze znalezieniem pracy. Czego oczekują pracodawcy od kandydatów na to stanowisko? Przede wszystkim jest to realizacja założonych celów sprzedażowych oraz utrzymywanie stałych kontaktów i budowanie pozytywnych relacji z wszystkimi klientami konkretnej firmy. Ważne jest także kreowanie pozytywnego wizerunku firmy. Bez tego się nie obejdzie. Pracownik na tym stanowisku musi raportować swoją dzienną pracę oraz organizować i prowadzić szkolenia dla swoich klientów. To tylko część obowiązków, które stanowią o pracy przedstawiciela handlowego.

Kandydaci na to stanowisku muszą spełnić szereg wymagań, które stawia wobec nich pracodawca. Muszą posiadać wyższe wykształcenie, mieć doświadczenie w branży, podejmować inicjatywę oraz dążyć do osiągnięcia założonych celów. Prawo jazdy kategorii B to podstawa w tym zawodzie. Przedstawiciel handlowy musi też posiadać szereg umiejętności, takich jak na przykład efektywne posługiwanie się technikami sprzedaży, czy prowadzenie skutecznych negocjacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *