W województwie warmińsko-mazurskim pracuje wielu miłośników zwierząt, którzy na czas wykonywania swoich obowiązków służbowych, muszą zostawić czworonożnych przyjaciół w domu. Okazuje się jednak, że w coraz większej liczbie firm, zwierzęta są mile widziane. Jak to wygląda w praktyce?

W zagranicznych firmach przyprowadzanie zwierząt do pracy jest coraz popularniejsze. Podobnie dzieje się w Polsce. Zarówno duże korporacje, jak i niewielkie przedsiębiorstwa stawiają na możliwość wzięcia swojego pupila do biura. Problemem w tym przypadku mogą być jednak alergie współpracowników, dlatego tak ważne jest to, żeby po prostu zapytać inne osoby o to, czy je posiadają. Jeżeli żaden z pracowników ich nie ma, a szefostwo nie ma nic przeciwko, istnieje spora szansa na to, że będziesz mógł zabierać ze sobą, na przykład psa do pracy.

Psy w biurze

Akwarium w biurze już raczej nikogo nie dziwi. Co innego jest z psami. Aby móc zabierać swojego pupila do pracy, musi on spełniać kilka bardzo ważnych warunków. Przede wszystkim szalenie istotne jest to, żeby nie był on agresywny w stosunku do innych zwierząt, a przede wszystkim ludzi. Musi być również posłuszny, ponieważ na co dzień w pracy może się zdarzyć wiele różnorodnych sytuacji, a więc najważniejsze jest to, żeby był on wobec nich neutralny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *