Praca: Specjalista ds. Parametryzacji Rachunków Klienta

Ogłoszenie numer: 1909898, z dnia 05-02-2018

Departament Parametryzacji Rachunków Klientów oferuje bardzo stabilne stanowiska pracy, ogromny potencjał rozwojowy, który można nieustannie wykorzystywać w ciągu wieloletniej kariery zawodowej u jednego pracodawcy.

Specjalista ds. Parametryzacji Rachunków Klienta

Miejsce pracy: / Olsztyn

Nr Ref.: 18003006

Opis stanowiska

  • Wprowadzanie i modyfikowanie danych Klientów krajów Europy Zachodniej w systemach bankowych.
  • Współpraca z jednostkami Citi na całym świecie, w tym korespondencja mailowa jak również komunikacja telefoniczna w języku angielskim.
  • Tworzenie i aktualizacja procedur i innych dokumentów wewnętrznych.
  • Identyfikacja wszelkich problemów i wdrażanie działań zapobiegawczych.
  • Udział w projektach, w tym: udział w telekonferencjach, testach aplikacji, weryfikacja dokumentacji projektowej, angażowanie innych obszarów w celu realizacji tych zadań.
  • Wykonywanie kontroli wewnętrznych.
  • Wykonywanie analiz dotyczących pracy bieżącej.

Wymagania

  • Jesteśmy otwarci na kandydatów bez doświadczenia, wchodzących na rynek pracy, umożliwiamy zdobycie bogatego doświadczenia od samych podstaw.
  • Mamy unikalny pakiet benefitów socjalnych, w tym: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, trzeci filar emerytalny.
  • Oferujemy możliwość rozwoju kompetencji miękkich pod kątem wystąpień publicznych w ramach oficjalnego klubu Citi Toastmasters.
  • Organizujemy wiele wydarzeń integracyjnych i charytatywnych, dbamy o dobre relacje.
  • Zapewniamy owoce, soki i kawę.
  • Umowę o pracę oraz atrakcyjne na rynku wynagrodzenie.
  • Stawiamy na długoletnią współpracę.
  • Pracujemy w środowisku międzynarodowym pozwalającym na zawieranie cennych znajomości biznesowych i praktyczne wykorzystywanie języka angielskiego.
  • Oferujemy pracę przy wielu ciekawych projektach.

Oferujemy

  • Preferowane wykształcenie o profilu ekonomicznym, bankowym, finansowym bądź pokrewnym.
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie).
  • Dokładność i skrupulatność.
  • Dyspozycyjność.
  • Dobra znajomość obsługi komputera.
  • Komunikatywność.
  • Efektywność, zaangażowanie w pracę.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/specjalista-ds-parametryzacji-rachunkow-klienta_1909898.html