Praca: Specjalista ds. Marketingu

Jesteśmy wyjątkową firmą, specjalizujemy się w produkcji urządzeń elektronicznych dla medycyny, weterynarii i rolnictwa. Dramiński S.A. jest jednym ze światowych liderów w konstruowaniu i produkcji mobilnych, ultralekkich ultrasonografów.

Chcemy pracować z najlepszymi! Szukamy ludzi o wszechstronnych umiejętnościach, otwartych, energicznych  i entuzjastycznie nastawionych do pracy na stanowisko:
Specjalista ds. Marketingu

Miejsce pracy: Olsztyn

Opis stanowiska:
  • Opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowej firmy
  • Systematyczny pomiar efektywności realizowanych działań
  • Marketingowe wsparcie działu sprzedaży
  • Realizacja strategii marketingowej oraz kształtowanie działań marketingowych
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług
  • Planowanie i realizacja działań w obszarze social media
  • Obsługa strony www
  • Organizacja targów, konferencji, eventów
Oczekujemy:
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomości narzędzi marketingu online, offline, social mediów (Facebook, Twitter oraz Youtube)
  • Znajomości zasad tworzenia komunikacji wizualnych
  • Umiejętności graficznych
  • Znajomości najnowszych trendów z obszaru marketingu
  • Wymagana dobra znajomość j. angielskiego, mile widziane inne języki
  • Doświadczenie na rynku międzynarodowym (będzie dodatkowym atutem)
  • Umiejętności planowania, samodzielności i dobrej organizacji pracy
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
Oferujemy:
  • Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  • Pakiet medyczny LUX-MED
  • Pełną wyzwań pracę w stabilnej firmie z ponad 30 letnim doświadczeniem na rynku
  • Możliwość zwiedzania różnych kontynentów (służbowe podróże zagraniczne)
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/specjalista-ds-marketingu_1923809.html
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”