Praca: Programista

Obecnie do WIKA Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Programista

Główne zadania:

  • Programowanie nowych funkcjonalności w systemie MS Dynamics Axapta

  • Optymalizacja istniejących rozwiązań

  • Tworzenie dokumentacji technicznej

  • Współpraca z innymi obszarami w firmie, w zakresie wykonywanych obowiązków

Oczekiwania:

  • Preferowane wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne

  • 2-letnie doświadczenie na stanowisku Programisty MS Dynamics

  • Znajomość programów X++, opcjonalnie C++, C#, PHP

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, poziom B1

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Bardzo dobra samoorganizacja czasu pracy, komunikatywność

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat z WIKA Polska

  • Dostęp do szkoleń specjalistycznych

  • Możliwość otrzymania nagród finansowych (uznaniowych oraz uzależnionych od wyniku finansowego firmy)

  • Pakiet socjalny

W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/programista_1913354.html