Praca: Pracownik przygotowujacy drewno


Powiatowy Urząd Pracy w Piszu
Pracownik przygotowujacy drewno
Miejsce pracy: Trzonki
Numer: StPr/18/1232
OBOWIĄZKI:

obsługa maszyn do obróbki drewna

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie w przemyśle drzewnym

Miejsce pracy:

Trzonki


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piszu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Operator Maszyn Spawalniczych

Poland Workforce sp. z o.o S.K.A. | warmińsko-mazurskie/ | Opublikowano: wczoraj

Miejsce pracy: Escrennes, Francja   Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku OPERATOR AUTOMATÓW SPAWALNICZYCH. Do obowiązków zatrudnionych będą należały m.in proste prace produkcyjne,...

Operator maszyn tartacznych

Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie | warmińsko-mazurskie/ Baranowo | Opublikowano: 2018-12-10

Obsługa maszyn tartacznych, manipulacja drewnem

Operator maszyn przędzalniczych (do przyuczenia)

Grupa MGN | warmińsko-mazurskie/ | Opublikowano: 2018-12-07

Poszukujemy pracowników do obsługi maszyn przędzalniczych.Zatrudnimy również pracowników niewykwalifikowanych chętnych do przyuczenia w zawodzie.Niezależnie od kwalifikacji każdy pracownik przejdzie 3-tygodniowe...

Operator maszyn do produkcji wyrobów drewnianych

Powiatowy Urząd Pracy w Działdowie | warmińsko-mazurskie/ Wielki Łęck | Opublikowano: 2018-12-03

Produkcja wyrobów na export, praca na maszynach, na określo9nym odcinku linii produkcyjnej, przestrzeganie standardów produkcyjnych i jakościowychWymagania inne:Umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność,...