Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Ostróda
Numer: StPr/18/2011
OBOWIĄZKI:
Praca w kuchni
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: gimnazjalne

Miejsce pracy:

Ostróda

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Zobacz podobne oferty

Miejski Urząd Pracy w Olsztynie | warmińsko-mazurskie/ Olsztyn | Opublikowano: 2018-11-16

zgodnie z programem stażu staż skierowany do osób bezrobotnych do 30 roku życia zgodnie z założeniami programu z rezerwy Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej pn. "Młodzi na rynku pracy"Wymagania...

Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim | warmińsko-mazurskie/ Lidzbark Warmiński | Opublikowano: 2018-11-15

PRZYGOTOWANIE ORIENTALNYCH POTRAW, OBSLUGA KLIENTAWymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweJęzyk: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący Wymagania dodatkowe: Zawód:...

Młodzieżowe Biuro Pracy Olsztyn | warmińsko-mazurskie/ Olsztyn | Opublikowano: 2018-11-15

Przygotowanie półproduktów, obsługa zmywarki, prace pomocniczeWymagania inne:Książeczka Sanepidu lub chęć do wyrorbienia

prace przy przygotowywaniu potraw, obieranie warzyw, sprzątanie stanowiska pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim | warmińsko-mazurskie/ Orneta | Opublikowano: 2018-11-15

Pomoc w przygotowywaniu potraw zamówionych przez klientów.Wymagania inne:Mile widziane doswiadczenie w zawodzie pomoc kuchenna