Praca: Kucharz / Kucharka

Agencja Doradztwa Personalnego Jobfinder, od ponad 12 lat świadczy usługi rekrutacyjne dla polskich i zagranicznych klientów. Specjalizuje się w innowacyjnych metodach pracy gwarantujących skuteczność, w elastycznym podejściu do każdego zadania i bezpośrednim pozyskiwaniu kandydatów.

Aktualnie dla naszego Klienta - jednej z olsztyńskich restauracji o ugruntowanej pozycji na rynku, położonej w urokliwej lokalizacji, szukamy osoby na stanowisko:

Kucharz / Kucharka
Miejsce pracy: Olsztyn

 Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie i realizacja zamówień (kuchnia zimna i gorąca)
  • Przygotowywanie potraw zgodnie z przyjętymi standardami
  • Dbanie o estetykę potraw
  • Wsparcie zespołu kucharzy w stałym rozwoju usług gastronomicznych
  • Stałe ulepszanie jakości świadczonych usług kulinarnych
Wymagania:
  • Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie i motywacja
  • Doskonała umiejętność organizacji czasu pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stałe zatrudnienie
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Pakiet relokacyjny
  • Pracę w gronie profesjonalistów, w prestiżowej, niezwykle dynamicznie rozwijającej się organizacji