Praca: Embedded Software Engineer

Jeśli:

  • Chciałbyś współtworzyć produkty - drukarki 3D - które zdobyły uznanie klientów na całym świecie
  • Na bieżąco przeglądasz informacje w internecie na temat wytwarzania oprogramowania
  • Chcesz pracować w zespole, który samodzielnie tworzy produkty od A do Z
  • Chcesz współpracować z inżynierami i uczyć się technologii druku 3D

Dobrze trafiłeś! - Dołącz do Zortrax i zacznij współtworzyć drukarki 3D, które są sprzedawane z sukcesem w ponad 50 krajach i trafiają na szczyty rankingów użytkowników!
Zortrax S.A. - to jeden z największych polskich sukcesów technologicznych, zauważany przez media na całym świecie, jeden z najbardziej atrakcyjnych pracodawców w regionie.
Dołącz do nas!

Embedded Software Engineer
Miejsce pracy: Olsztyn
Nr ref.: ESD/OLN/13.02.18
Opis stanowiska:
  • Tworzenie firmware w C do drukarki 3D
  • Znajdywanie błędów i praca w celu ich eliminacji
  • Współpraca z konstruktorami CAD
  • Współpraca z działem produkcji
  • Współpraca z testerami druku 3D
Wymagania:
  • Znajomość języka C lub/i C++
  • Doświadczenie w programowaniu na urządzenia wbudowane (embedded)
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, samodzielność
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Umiejętność poprawnego raportowania wyników pomiarów i badań oraz problemów technicznych
  • Udokumentowane portfolio samodzielnie stworzonych projektów hardwarowych
  • Umiejętność pracy w zespole
Dodatkowymi atutami będą:
  • Znajomość elektroniki (zwłaszcza cyfrowej)
  • Umiejętność korzystania z elektronicznych narzędzi pomiarowych takich jak: oscyloskop, multimetr
  • Znajomość narzędzi i praktyk programistycznych
  • Znajomość innych języków programowania
  • Umiejętność debugowania problemów z aplikacjami
Oferujemy:
  • Pracę nad ciekawymi projektami hardwarowymi
  • Pracę nad projektami, które przeznaczone są kolejno do komercyjnego zastosowania na całym świecie
  • Współudział w tworzeniu jednej z najlepszych polskich firm hardwarowych
  • Pracę w kameralnym zespole, odpowiedzialnym w całości za projekt
  • Współpracę z najlepszymi specjalistami w branży druku 3D
  • Atrakcyjną przestrzeń biurową
  • Pracę w zespole pasjonatów druku 3D
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/embedded-software-engineer_1916157.html